речник контакт

И шо сеа?

Ја грабнаа Цвета... Треба нова невеста да се донесе!

Аница Солева


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »