речник контакт

Какво време не очекува за продолжениот првомајски прaзник?

Петар Печков

Временска прогноза


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »