речник контакт

Ова стварно...???

Да не веруиш... Разбираш...

Зоран Николов

Брзо кликни тука.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »