речник контакт

Порно sвезди на турнеја низ Македонија, ќе дојдат ли во Велес?

Дваесетина порно sвезди и танчерки од Европа кон крајот на месецов ќе допатуваат во Македонија. Ќе гостуваат во повеќе познати ноќни клубови во државава. Нивната мини турнеја ќе почне во Скопје.

Петар Печков

Дваесетина порно sвезди и танчерки од Европа кон крајот на месецов ќе допатуваат во Македонија. Ќе гостуваат во повеќе познати ноќни клубови во државава. Нивната мини турнеја ќе почне во Скопје.


Заинтересирани се повеќе ноќни клубови , но се уште не е прецизирано каде ќе гостуваат. Девојките имаат едночасовно секси шоу. Освен еротското танцување, во програмата на атрактивните девојки е предвиден секс во живо со вибратор и лезбо шоу. Девојките освен со настапи во живо имаат искуство и со порно филмови.

Од „Јура продакшн“ организатори на турнејата , велат дека веќе на големо се подго?вуваат за нивно пристигнување во Македонија.

- Порно sвездите и танчерките ќе бидат мевлем за очите. Која од која е поубава. Нивниот менаџер од Унгарија ми понуди 25 девојки , ама ние сега за сега одбравме 15 , за пет од нив се уште преговараме, оти цената на девојките е малку „солена“, велат од „Јура продакшн“.

Порно sвездите за нивниот престој во Македонија побарале супер луксузен третман, како што им наликува на вистински sвезди. Хотел со четири sвезди, луксузни автомобили, телохранители и храна посебно приготвена за нив. Девојките побарале и посебен водич кој ќе ги запознае со убавините на Македонија.

Извор: Вест

АНКЕТА »

Каде одмарате летово?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »