речник контакт

Престижна европска награда за Он.нет

Македoнскиот Интернет провајдер Он.нет доби почесна награда на престижниот European Press&Analust Summit 2006.

Аница Солева

Македoнскиот Интернет провајдер Он.нет доби почесна награда на престижниот European Press&Analust Summit 2006. Од страна на 30-ина врвни аналитичари и новинари од најугледните европски магазини за ИТ секторот, Он.нет беше прогласен за “сервис провајдер на годината поради вонсериски достигнувања“, соопшти провајдерот Он.нет. Извор:[url=www.makfax.com.mk/look/agencija/article.tpl?IdLanguage=10&IdPublication=1&NrIssue=395&NrSection=10&NrArticle=18008]Макфакс[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »