речник контакт

Светот низ слика 07.09 - 13.09

замок од слама, лонец со зелка од 560 кг од кој се поделени 1,5 илјади проции, на натпреварот Франција Турција рекорден број гледачи на кошарка во сала,50 години автономија на Тибет

Петар Печков

Светот низ фотографија, неделата што измина..

АНКЕТА »

Како ќе ја помните годината зад нас, 2019-та?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »