речник контакт

Светот низ слика 18.01 - 24.01

Водици во православието, Киев, Минск, Подгорица, Струга .. кочанските каубои навиваат за Македонија во Полска, Војводина под снег, птиците во ЗОО на ниски температури, најголемиот водоскок на светот во Лима..

Петар Печков

Светот низ слика, изминатите седум дена...

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »