речник контакт

Светот низ слика 01.09 - 08.09

обид за нов Гинисов рекорд во сурфање со падобран, изложба на пастуви, борби на средновековен фестивал, новиот алфа ромео 2015, филмска премиера со невести, пазар на ретки птици, ѕвончари на фестивал во Швајцарија, изведба на хака пред кошарка

Петар Печков

Светот низ слика, изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »