речник контакт

Светот низ слика 06.04 -13.04

Светот меѓу двата Велигдена, католичкиот и православниот

Петар Печков

Што се беше актуелно деновиве...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »