речник контакт

Светот низ слика 06.10 - 12.10

Ревија на женски долен веш во Сити мол Скопје, автомобили растат по дрвјата во Франција -по поплава, заврши октобер фест, аџии во Меки, најскапиот мерцедес на саем во Будва, машинско берење на грозје

Петар Печков

Светот низ слика, изминатата седмица

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »