речник контакт

Светот низ слика 08.02 - 14.02

Уште нешто од карневалите, за невремето на Јадран и Ла Манш, трка на камили, споменик на Боб Марли во Етиопија, дочек на кинеската Нова година,

Петар Печков

Што беше актуелно низ светот, преку фотографија, изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »