речник контакт

Светот низ слика 09. 09- 14.09

Како Јадран од обемниот дожд стана жолт,рододендрон стар 125 години, демонстранти тепаат полицаец во Пакистан, светски рекрод 17 кригли пиво носи бармен од Германија, колекција Интимна облека Бритни Спирс 2015 година

Петар Печков

Светот низ  слика...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »