речник контакт

Светот низ слика 09.05 - 15.05

Фотографија на неделата на УНЕСКО - Радожда, колекција од 4 илјади јајца во Виена, тореадори на мака во борба со биковите, како се одбележа денот на победата низ Европа

Петар Печков

Што беше актуелно, во светот изминатите седум дена, низ фотографија

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »