речник контакт

Светот низ слика 11.05 -17.05

Што се вртеше по медиумите изминатата недела, низ слика!!

Петар Печков

Светот низ фотографија...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »