речник контакт

Светот низ слика 12.10 -18.10

Во Радовиш џиновски сомун, во Кавадарци осветена црвката Св. Петка,украдени мермерни плочи од гробишта во Зрењанин, додека скопјани слушаа џез, пајакот им ги собра автомобилите, поплави во Хрватска

Петар Печков

Слики кои беа актуелни седмицата што измина.. 

АНКЕТА »

Дали користите велосипед во Велес?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »