речник контакт

Светот низ слика 13.06-19.06

Познати светски градби обоени,што направија фудбалертие на Аргентина по пласманот во полуфиналето на Купот на Америка,промовирани еколошпките олимписки медалји

Петар Печков

Светот преку  фото  објектив, изминатите   седум дена 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »