речник контакт

Светот низ слика 15.09 - 21.09

Модата следната пролет во светот, повторно поплави во Хрватска и Србија, редици за новиот ајфон 6, сурфање на река,

Петар Печков

Светот низ слики, седмицата што измина...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »