речник контакт

Светот низ слика 18.05 -25.05

Собир на кловнови, првата фотографија од зајдисонце на Марс, одбележан 25 мај, отепан смок од 3,5м, Канада нов светски првак во хокеј на мраз, Црна Гора ја одбележува независноста

Петар Печков

Светот низ слика, изминатата седмица!

АНКЕТА »

Како ќе ја помните годината зад нас, 2019-та?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »