речник контакт

Светот низ слика 20.07 - 26.07

во Милано е создадена кула од лего коцки висока 35 метри, црвени штгркови близу Загреб, нов светски шампион во слагање на Рубикове коцки,во ракомет на СП за младинци покажан син картон...

Петар Печков

Светот низ фотографија..

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »