речник контакт

Светот низ слика 28.11 -04.12

Македонка дел до финалето на СП за фудбалерки до 20 години, божикно украсување низ светот, најстарата жена на светот е од Италија, концерт на Дино Мерлин во Загреб за 20 илјади посетители

Петар Печков

Што беше актуелно, низ фото објективот неделата која замина 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »