речник контакт

Светот низ слика 30.05 - 05.06

Како Англичаните одат на коњски трки а Французите на тенис, Италијаните го прославија Денот на Републиката, како децата од сиромошните краеви на светот го минуваат детството

Петар Печков

Светот ниф фото објективот, деновите наназад..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »