речник контакт

Светот низ слики 03.02 - 09.02

Нескојдневни настани овековечени низ фотографија

Петар Печков

Светот  преку фотографија, во неделата што измина

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »