речник контакт

Светот низ слики 03.03- 09.03

Што Бред Пит мезеше на доделувањето на Оскарите, снешко белчо од 15 метри кој се градеше 3 месеци, новото Ферари Калифорнија Т, како изгледа Сао Паоло по карневалот, човек гума во Бразил...

Петар Печков

Светот низ објективот на фоторепортерите.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »