речник контакт

Светот низ слики 10.03- 16.03

Голферот Вудс со топче погоди гледач, маратон ама на снег со 13 илјади учесници, кој е побрз авион или Ф1, коњски трки по замрзната река, во Банког такси возилата се во различни бои, херцеговец има стапало од пола метар

Петар Печков

Светот низ слика изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »