речник контакт

Светот низ слики 16.11 - 22.11

Ѓоковиќ најдобар тенисер годинава, таткото Дејвид надвор, синот Бруклин влегува,саем на нокти во Токио, три Д елка во Тајван

Петар Печков

Светот низ  слика, деновиве кои изминаа..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »