речник контакт

Светот низ слики 24.02 - 02.03

Светот низ слика

Петар Печков

Што беше интересно низ светот изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »