речник контакт

Светот низ слики 01.07-07.07

Што беше интересно изминатите седум дена а не беше на насловните страници

Петар Печков

Светот низ фото објективот

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »