речник контакт

Светот низ слики 03.12.- 09.12

Што се беше интересно а не беше ударно, во светот во седмицата што измина

Петар Печков

Светот низ објективот на фото камерата, изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »