речник контакт

Светот низ слики 05.05 - 11.05

Пандев и Лазаров со Куп пехарите в раце, не се одигра најдолгото оро во светот помеѓу Охрид и Струга, парада по повод Денот на победата во Москва, прошетка низ вселената, коњски трки во антички амбиент во Василево

Петар Печков

Интересни моменти овековечени во фотографија, изминатата седмица

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »