речник контакт

Светот низ слики 08.04 -14.04

Несекојдневни слики од интересни настани, кои го обиколија светот

Петар Печков

Светот низ фото објективот изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »