речник контакт

Светот низ слики 14. 04- 21.04

Како го мина Велигден голманот на Арсенал, најскапиот син дијамнт на светот се продава, велигденска трка на зајаци во Прага

Петар Печков

Светот низ слика, седмицата што е зад нас

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »