речник контакт

Светот низ слики 17.03 - 23.03

Заврши ски сезоната, некои од легендите заминаа од овој спорт, одбележувањето на ирскиот празник Св. Патрик во Њујрок, колку е цената на квалитетниот кашкавал во Италија, дрво со десет илјади велигденски јајца

Петар Печков

Светот низ слика изминатата седмица

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »