речник контакт

Светот низ слики 21.01 - 27.01

егзекуции во Иран, скијање, ракомет, продажба на аукција, некои работи кои не беа на ударните вести а се интересни

Петар Печков

Светот низ фото објективот изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »