речник контакт

Светот низ слики 21.07 -28.07

Во црногорскиот град Бечичи пронајден алигатор како се шета, од на жица над Банког, во Кина се преврте камион со 11 примероци на најскапи автомобили, Коста конкордија ја исправија и отплови на сечење, како излгеда внаатрешноста на галијата во Вардар среде Скопје

Петар Печков

Светот  низ слика, изминатата седмица

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »