речник контакт

Светот низ слики 22 -28.05

Викенд за финале на националните купови, ги освоија Борусија, ПСЖ, Барселона, Селтик, Партизан, Арсенал. Собир на фиќовци во Шибеник, обоена е операта во Сиднеј

Петар Печков

Спортот доминираше измината недела, завршница на многу првенства.

Кои моменти ги уловија фоторепортерите, по терените, седмицата која изминува.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »