речник контакт

Светот низ слики 22.04 - 28.04

Настани кои не беа на насловните страни, но се интересни, од случувања во светот

Петар Печков

Свбетот низ фото објективот изминатеите седум дена

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »