речник контакт

Светот низ слики 23.11 - 30.11

елка од лего коцки во Мелбурн од 10 метри,нуркач кој собира голф топчиња од езера, Камен мост од Скопје во портокалово, македонско - грчката гранциа од воздух, упс- извини, ха,ха

Петар Печков

Светот низ фотографија, во неделата што измина

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »