речник контакт

Светот низ слики 23.12 - 30.12

Нова Година, Божик,снег, плажи...

Петар Печков

Интересни слики од неделата што изминува.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »