речник контакт

Светот низ слики 25.03-31.03

Светот низ фотографија, изминатите седум дена

Петар Печков

Интересни моменти кои не се најдоа во вестите

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »