речник контакт

Светот низ слики 30.09 -06.10

Во Загреб во фонтана светски рекорд во гњурење, каде е местото за мала нужда на македонските фудбалери на полувремме, кинезите се степаа за крпата на Ѓоковиќ во Пекинг, во Хрватска мост без приод, во зоолошката во Белград се роди реток бел тигар

Петар Печков

Светот низ слика изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »