речник контакт

Светот низ слики 31.03 - 06.04

Во Шведска фатен стаорец долг цели 40 цм, баварски рогови на концерт пред зградата на Папата, куклите играчки на англиската кралица и сестра и, ѓердан од жаде вреден 13 милиони долари, ден за тепање со перници, хотел во Амазонската прашума

Петар Печков

Светот низ слика....

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »