речник контакт

Светот низ слики 4. 11 - 10.11

есенски пејсажи ширум светот, единствена црна ружа расте во Турција,градник вреден 10 милиони долари, Ибрахимовиќ одлично игра и со тениско топче,започна Божикното украсување во Јапонија,како изгледа мајката на пронајденото русокосо девојче од Атина

Петар Печков

Светот низ слики, изминатите седум дена

АНКЕТА »

Како ќе ја помните годината зад нас, 2019-та?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »