речник контакт

Светот низ фотографии 06 -12.11

Есенско секојдневие низ светот, рибари на Босфор, маратонци во Њујорк,пречек на Трамп во Виетнам

Петар Печков

Светот низ фотографија, седмицата  што измина.

 Моменти фатени во мигот, на што светот беше сведок

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »