речник контакт

Светот низ фотографии 20 - 26.11

Денот на Благодарноста во Њујорк, црн петок во Сао Паоло, маратон во Кина, илуминација во Токио

Петар Печков

Што се беше овековечено во мигот, преку фото објективот. Низ светот..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »