речник контакт

Светот низ фотографија 01 -08.01

Водици во Грција и Бугарија кој го фати крстот, студови мразови во САД, замрзна Нијагара, започна авто релито Дакар 2018, масовно капење на 1-ви јануари, трка во Венеција

Петар Печков

Настани во првата седмица во светот.

Што беше интересно и привлечно за фоторепортерите и за читаталите?

 

АНКЕТА »

Дали ФК Борец 1919 ќе го мине баражот и ќе влезе во Прва лига?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »