речник контакт

Светот низ фотографија 08 -14.06.2020

Плажите низ светот отворени за капење, московјаните и данците уживат во секојдневието на пролетта,живот под закана од ковид-19

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатитеосум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »