речник контакт

Светот низ фотографија 12 -18.06

Во Калифорнија направена најголемата пица на светот, за Гинис, екипата на Порше победи на тракта 24 часа Ле Ман, фестивал на летала - змаеви

Петар Печков

Што се  беше  актуелно  низ медиумите по светот, седмицата која  измина.

 Моменти уловени од  фотообјективите.

АНКЕТА »

Дали 8-то место на ФК Борец во Првата лига ги задоволи вашите очекувања?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »