речник контакт

Светот низ фотографија 13-19.07.2020

Американски воен брод се запали во базата Сан диего,од рускиот металуршки гигант на Арктикот истекле 45 тони гориво за авиони, редици за тестирање на ковид-19 на Флорида

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »