речник контакт

Светот низ фотографија 18-25.05.2020

фудбалската топка во Германија се тркала а наместо публика фотографии од гледачите, како се пие кафе во Рим и Барселона во услови на ковид-19,светот ги попушта мерките за заштита од корона вирусот

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатитеосум дена.

Што светот виде, периодот зад нас. 

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »