речник контакт

Светот низ фотографија 20-27.07.2020

Се ожени Столe Стоилов, кон Марс тргнаа ракети на Кина и ОАЕ, Ливерпул е првак во Премиер лигата, ПСЖ го освои францускиот куп, првата молитва во Аја Софија, по 86 години

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »